Taganemisõigus, ümbervahetamise ja tagastamise kord

 1. Tooteid saab ümber vahetada ja tagastada 14 päeva jooksul ostu hetkest. See kehtib nii Woolishi e-poest kui esinduskauplusest ostetud toodetele, kuid mitte edasimüüjate juurest või mujalt ostetud toodetele.

2. Tagastatav toode ei tohi mingil juhul olla kantud, määrdunud ega läbi pestud! Selle küljes peavad olema originaaletiketid ja muud uue, kasutamata toote tunnused. Kasutatud või kliendi soovil ümber tehtud tooteid vastu ei võeta.

3. Vahetusõigus kehtib ühe korra tehingu kohta. Vahetatud toodet ei saa teistkordselt vahetada.

4. Tootega koos tuleb esitada:

- täidetud taganemisavaldus mille saate allalaadida SIIT

- ostutšekk, arve või tellimuse number.

5. Tagastatav või ümbervahetatav toode tuleb tuua Woolish`i esinduskauplusesse Harju 1, Tallinn, või saata Woolish Knitting OÜ, Suur-Kaare 35a, 71013 Viljandi.

6. Tasuta vahetame toote ümber sama hinnaga toote vastu. Kallima toote vastu vahetamisel kannab hinnavahe klient. Erandina ei tule juurde maksta, kui vahetatakse sama tootemudeli teise suuruse või kehatüübi vastu. Odavama toote vastu vahetamisel hinnavahet ei hüvitata.

7. Kui sobivat vahetustoodet ei leidu, on Teil õigus kasutamata ja puhas toode 14 päeva jooksul tagastada.

8. Tagastatud toote eest kannab Woolish Knitting OÜ raamatupidamine raha tagasi Teie poolt taganemisavalduses näidatud pangakontole viivitamatult, kuid mitte kauem kui 14 päeva jooksul alates toote tagasivõtmisest. Toode peab olema kasutamata ja puhas, ostja isik ja ostu kuupäev peavad olema tuvastatavad. Müüjal on õigus toodet mitte tagasi võtta ning edastada see ekspertiisi Woolish Knitting OÜ tootmisosakonda, kus mitte hiljem kui 14 päeva jooksul otsustatakse, kas seda saab tagasi võtta.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust woolish@woolish.ee

Woolish Shop Harju 1, Tallinn 10146