Tasuta transport alates 100€! Tasuta tagastamine kõigile tellimustele!

Termokruus "Noor berberlanna"

28 €

Portselanist termokruusil on kujutatud Eesti graafika suurkuju Eduard Wiiralti (1898-1954) teost "Noor berberlanna".

„Noor berberlanna” (1938) on üks lummavamaid Eduard Wiiralti töid. Eduard Wiiraltit (1898–1954) peetakse Eesti kunsti ajaloos üheks silmapaistvaimaks graafikuks, kelle loomingupärand on aukartustäratavalt suur. Ainuüksi Eesti Kunstimuuseumi graafikakogusse kuulub ligi 3300 Wiiralti teost, sealhulgas mitmed väljendusrikkad gravüürid, millest üks on imekaunis „Noor berberlanna”.

Portselanist kahekordse seinaga kruus hoiab ühtemoodi nii sooja kui külma. Just termokruusi topeltseina tõttu kruusi välispinna temperatuur ei muutu, seda on mugav käes hoida. Toode on nõudepesumasinakindel - topeltseina tõttu on tootel põhja all kork, et nõudepesumasinas ei satuks vesi kruusi topeltseina vahele. Silikoonist tihenditega kaas hoiab püstises termokruusis joogi kindlalt sees.

Portselan mõjutab sooja joogi maitset kõige vähem ning võimaldab jooki nautida ilma ebameeldiva plastiku või metalli maitseta.

Materjal:

Kruus: portselan

Kaas: toidusõbralik plastik, toidusõbralik silikoon tihendiks

Kõrgus: 14,3 cm

Maht: 300 ml

Laos
SKU
TASS633

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidess EL riikidesse. Saatmisaeg Eesti siseselt on keskmiselt 1-3 tööpäeva. Täpsemalt Saatmisest ja Tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.

#beWoolish

Go see what all the Woolish kids are talking about on Instagram

-10%?