Tasuta transport alates 100€! Tasuta tagastamine kõigile tellimustele!

Tarne

TARNE

 1. TULEN ISE JÄRELE

  TALLINN / Saadame Teie tellimuse tasuta meie esinduspoodi Woolish Shop Harju tänav 1, Tallinn. Oleme avatud: Teisipäev - Reede 12-19, Laupäev 12 - 16, Pühapäev SULETUD. Kontrollimaks, et teie tellimus on jõudnud meie poodi palun eelnevalt ette helistada - TALLINNA TELEFON 55 644 512

  VILJANDI / Väljastame Teie tellimuse tasuta meie Woolish tehasepoest, Suur-Kaare 35a., Viljandi. Oleme avatud: Esmaspäev - Reede 10:00-16:00. Veendumaks, et teie tellimus on aegsasti pakitud helistage ette - VILJANDI TELEFON 55 34 535

  PANE TÄHELE: kui Sinu tellimus on esitatud, ei saa me muuta suurust, kohaletoimetamise ega e-posti aadressi. Palun kontrollige enne väljaregistreerimist, et need on õiged. Mõned mudelid on ETTETELLIMISEL ja neid ei saadeta kohe, eeldatav saatmiskuupäev on MÄRGITUD igal tootelehel. Enne tellimuse esitamist saab tarnetähtaja kuupäeva kontrollida tootelehel. Kui Sinu tellimuses oli lisaks ka teisi tooteid, siis need paneme teele koos ettetellitud toodetega. Kui soovid laos olevaid tooteid varem saada, siis palun võta meiega eraldi ühendust.

 2. DPD PAKIAUTOMAAT

  Eesti - 1,95 € (alates 100€ tasuta)

  Teie tellimus toimetatakse 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest teie poolt valitud DPD pakiautomaati. Kauba saabumisel saadetakse teile sellkohane SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks või pakipoest väljutamiseks vajalikku turvakoodi.

  Läti, Leedu – 1,95€

  Teie tellimus toimetatakse 3-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest teie poolt valitud DPD pakiautomaati. Kauba saabumisel saadetakse teile sellkohane SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks või pakipoest väljutamiseks vajalikku turvakoodi.

  Teised EL riigid – 8,99€

  Teie tellimus toimetatakse 3-7 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest teie poolt valitud DPD pakiautomaati. Kauba saabumisel saadetakse teile sellkohane SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks või pakipoest väljutamiseks vajalikku turvakoodi.

 3. KULLER

  Telli pakk enda poolt soovitud aadressile.

  • Eesti - 4,95€ (alates 100€ tasuta)
  • Teised EL riigid - 12,50€

#beWoolish

Go see what all the Woolish kids are talking about on Instagram

-10%?