Tasuta transport alates 100€! Tasuta tagastamine kõigile tellimustele!

Suckõrs 10tk komplekt + hari

13 €

Taaskasutatav, biolagunev, masinpestav 100% joogikõrs. Kõrsi valmistatakse hoole ja armastusega käsitsi Saaremaa pilliroost. Tuul, meri ja päike trükib igale pillirookõrrele enda unikaalse mustri, meenutamaks tema päritolu. Pilliroog töödeldakse ümber joogikõrteks ilma igasuguseid lisaaineid kasutamata.

Pillirookõrsi saab kasutada korduvalt. Pese kõrsi nõudepesumasinas või kasuta meie poolt pakutavat spetsiaalset kõrre puhastusharjakest. Et kõrs oleks taaskasutatav, tuleb kindel olla, et kasutuskordade vahel jõuaks pillirookõrs kenasti ära kuivada. Nii võib pillirookõrre kasutusaeg ulatuda pikkade kuude või isegi aastateni. Ja lõpuks, kui pillirookõrre aeg on otsa saanud, siis kõduneb ta looduses täielikult.

Laos
SKU
Suckõrs komplekt 10tk + hari

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidess EL riikidesse. Saatmisaeg Eesti siseselt on keskmiselt 1-3 tööpäeva. Täpsemalt Saatmisest ja Tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.

_______________________________________________________________________

PANE TÄHELE:

Kui Sinu tellimus on esitatud, ei saa me muuta suurust, kohaletoimetamise ega e-posti aadressi. Palun kontrollige enne väljaregistreerimist, et need on õiged.

Mõned mudelid on ETTETELLIMISEL ja neid ei saadeta kohe, eeldatav saatmiskuupäev on MÄRGITUD igal tootelehel. Enne tellimuse esitamist saab tarnetähtaja kuupäeva kontrollida tootelehel.

#beWoolish

Go see what all the Woolish kids are talking about on Instagram

-10%?