Tasuta transport ja tagastamine alates 50€!

Riiete ja jalanõude sprei

22 €

See toode on juba otsas!

STEAMERY sprei on kergelt lõhnastatud ning kõrvaldab kõik soovimatud lõhnad! Oma garderoobi eest hoolitsemine pole kunagi olnud lihtsam! Asetage oma rõivad riidepuule, pihustage spreiga otse kangale ning TA-DAH – teie rõivad on jälle kasutamiseks valmis! Jalanõude puhul piserdada spreiga jalanõu sisemusse. Oluline on meeles pidada, et sprei sobib kasutamiseks ainult nendel tekstiilidel, mis taluvad väikeses koguses vett. Sealhulgas ka tundlikel tekstiilidel nagu vill. - Bergamoti ja tamme lõhn - Sprei värskendab tekstiilist tooteid. See eemaldab ja hoiab ära kõik soovimatud lõhnad - Vähem pesemist tähendab väiksemat süsinikujalajälge - Tõenäoliselt teie kõigi aegade parim reisikaaslane (sobib käsipagasisse!) - Avatuna säilib vähemalt 6 kuud
Laost otsas
SKU
Riiete ja jalanõude sprei

Suuruste tabel

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidess EL riikidesse. Saatmisaeg Eesti siseselt on keskmiselt 1-3 tööpäeva. Täpsemalt Saatmisest ja Tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.

Hooldus

Soovitame tooteid pesta nii harva kui võimalik. Peske käsitsi või masinaga millel on villapesu programm. Peale pesu laotada tasapinnale kuivama. Äsja pestud toodet võib sättida kuivamise ajal korrketsesse vormi.

Woolish - keskonnasõbralik vill

Kogu meie vill pärineb Engraw S.A.-st, mis on selles vallas maailma üks tipptootjaid. Uruguay idüllilises piirkonnas asuv Engraw S.A. on tegutsenud villaäris alates 1951. aastast. Lisaks on nad keskkonnasõbralike meetodite ja taastuvenergia kasutamise osas maailma liidrid (94% nende villaveskites kasutatavast energiast tuleb tuulest), mis teeb nad lausa superlahedaks.

Me oleme kõik sündimisest saati Woolishid.

Me oleme kõik sündimisest saati Woolishid. See ei ole valik. Me armastame ja igatseme inimestena mugavust. Me kõik tahame head välja näha ning tunda end mõnusalt. Me kõik soovime olla enesekindlad, silmapaistvad ja loomulikult lahedad. Me kõik armastame lõbutseda ja tegelda asjadega, mis pakuvad rõõmu. Me oleme kõik looduse ja emakese maaga ühendatud.

#beWoolish

Go see what all the Woolish kids are talking about on Instagram

-10%?