Tasuta transport ja tagastamine alates 50€!

Oita meriino kampsun oranž

82 € Tavahind 109 €

Kui see kampsun teeks häält, siis me kuuleks, kuidas see nurrub. Sirge lõikega megasoe pullover on asendamatu seitsmel päeval nädalas, täielik pehmuse etalon! Meie arvates võiks see vabalt olla isegi Äripäeva investeerimissoovitus.

100% pehme peenvill

Kudumi klass: 7

Toodetud Leedus

Laos
SKU
Oita meriino kampsun oranž

Suuruste tabel

SUURUSXSSML
eu suurus3436-3840-4244
pikkus60626466
rindkere102106110114
varrukas6869.57172.5

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidess EL riikidesse. Saatmisaeg Eesti siseselt on keskmiselt 1-3 tööpäeva. Täpsemalt Saatmisest ja Tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.

Hooldus

Soovitame tooteid pesta nii harva kui võimalik. Peske käsitsi või masinaga millel on villapesu programm. Peale pesu laotada tasapinnale kuivama. Äsja pestud toodet võib sättida kuivamise ajal korrketsesse vormi.

Woolish - keskonnasõbralik vill

Kogu meie vill pärineb Engraw S.A.-st, mis on selles vallas maailma üks tipptootjaid. Uruguay idüllilises piirkonnas asuv Engraw S.A. on tegutsenud villaäris alates 1951. aastast. Lisaks on nad keskkonnasõbralike meetodite ja taastuvenergia kasutamise osas maailma liidrid (94% nende villaveskites kasutatavast energiast tuleb tuulest), mis teeb nad lausa superlahedaks.

Me oleme kõik sündimisest saati Woolishid.

Me oleme kõik sündimisest saati Woolishid. See ei ole valik. Me armastame ja igatseme inimestena mugavust. Me kõik tahame head välja näha ning tunda end mõnusalt. Me kõik soovime olla enesekindlad, silmapaistvad ja loomulikult lahedad. Me kõik armastame lõbutseda ja tegelda asjadega, mis pakuvad rõõmu. Me oleme kõik looduse ja emakese maaga ühendatud.

#beWoolish

Go see what all the Woolish kids are talking about on Instagram

-10%?