-10%?
Tasuta transport ja tagastamine!

Naoki kardigan hall

60 € Tavahind 119 €
Laos
SKU
Naoki cardigan grey

Suurused

One Two

Tooteinfo

Meriinovillast Naoki kardigan on meie Kaede kardigani "lühem õde". Mõnusalt pehme ja õhuke kudum, mis mahub hästi jaki või mantli alla. Kui sa seda õhtul selga ei pannud, siis lubame kasutada ka järgmisel päeval hommikumantlina. Taskuservad rulluvad, sest nii on teistmoodi ja äge.

100% pehme meriinovill

Kudumi klass: 12

Toodetud Leedus

Suuruste tabel

SUURUS12
eu suurus34-3840-44
pikkus9595
rindkere95104
varrukas6364

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidess EL riikidesse. Saatmisaeg Eesti siseselt on keskmiselt 1-3 tööpäeva. Täpsemalt Saatmisest ja Tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.

Hooldus

Soovitame tooteid pesta nii harva kui võimalik. Peske käsitsi või masinaga millel on villapesu programm. Peale pesu laotada tasapinnale kuivama. Äsja pestud toodet võib sättida kuivamise ajal korrketsesse vormi.

Woolish - keskonnasõbralik vill

Kogu meie vill pärineb Engraw S.A.-st, mis on selles vallas maailma üks tipptootjaid. Uruguay idüllilises piirkonnas asuv Engraw S.A. on tegutsenud villaäris alates 1951. aastast. Lisaks on nad keskkonnasõbralike meetodite ja taastuvenergia kasutamise osas maailma liidrid (94% nende villaveskites kasutatavast energiast tuleb tuulest), mis teeb nad lausa superlahedaks.

Me oleme kõik sündimisest saati Woolishid.

Me oleme kõik sündimisest saati Woolishid. See ei ole valik. Me armastame ja igatseme inimestena mugavust. Me kõik tahame head välja näha ning tunda end mõnusalt. Me kõik soovime olla enesekindlad, silmapaistvad ja loomulikult lahedad. Me kõik armastame lõbutseda ja tegelda asjadega, mis pakuvad rõõmu. Me oleme kõik looduse ja emakese maaga ühendatud.

#beWoolish

Go see what all the Woolish kids are talking about on Instagram