Mooka kardigan söehall

120 €
Laos
SKU
Mooka cardigan charcoal

Suurused

Two

Tooteinfo

Lihtsus ja praktilisus iseloomustab üht meie lemmiktoodet, mida võiks nimetada ka kogu-päeva-kardiganiks. Patenttehnikas kootud kardiganiga on vaid üks küsimus: kas hõlmad kinni või lahti? Otsust aitab täide viia kaasas olev vöö, sest nööpe me ei jõudnud õmmelda. Külgedel on taskud, mis on seest suuremad kui väljast.

100% naturaalne vill

Kudumi klass: 5

Toodetud Viljandis :)

Suuruste tabel

SUURUS12
eu suurus34-3840-44
pikkus100105
rindkere102108
varrukas4952,5

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidess EL riikidesse. Saatmisaeg Eesti siseselt on keskmiselt 1-3 tööpäeva. Täpsemalt Saatmisest ja Tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.

Hooldus

Soovitame tooteid pesta nii harva kui võimalik. Peske käsitsi või masinaga millel on villapesu programm. Peale pesu laotada tasapinnale kuivama. Äsja pestud toodet võib sättida kuivamise ajal korrketsesse vormi.

Woolish - keskonnasõbralik vill

Kogu meie vill pärineb Engraw S.A.-st, mis on selles vallas maailma üks tipptootjaid. Uruguay idüllilises piirkonnas asuv Engraw S.A. on tegutsenud villaäris alates 1951. aastast. Lisaks on nad keskkonnasõbralike meetodite ja taastuvenergia kasutamise osas maailma liidrid (94% nende villaveskites kasutatavast energiast tuleb tuulest), mis teeb nad lausa superlahedaks.

Me oleme kõik sündimisest saati Woolishid.

Me oleme kõik sündimisest saati Woolishid. See ei ole valik. Me armastame ja igatseme inimestena mugavust. Me kõik tahame head välja näha ning tunda end mõnusalt. Me kõik soovime olla enesekindlad, silmapaistvad ja loomulikult lahedad. Me kõik armastame lõbutseda ja tegelda asjadega, mis pakuvad rõõmu. Me oleme kõik looduse ja emakese maaga ühendatud.

#beWoolish

Go see what all the Woolish kids are talking about on Instagram