Tasuta transport alates 100€! Tasuta tagastamine kõigile tellimustele!

Materjalid

Oleme villaga mässanud 1928. aastast saati. See on päris pikk aeg, lausa 92 AASTAT, kui olla täpne!!! Me pere on peaaegu terve sajand villast visanud ja ikka veel pole isu täis. Tegelikult õige hoog hakkab alles sisse tulema – nüüd on ju olemas elekter, wifi ja muu selline uhke värk, mille abil hankida parimaid vahendeid ja teadmisi, saada omale tark nägu pähe… Ja siis loomulikult hakata teid õpetama :)! Aga see ongi meie eesmärk, et teie ei peaks end selliste asjadega vaevama ja saate tunda rõõmu ostlemisest.

Looduslikul kiul on lõpmatult palju häid omadusi, meil pole villast pääsu ja seega kasutame seda nii mitmekülgselt kui vähegi võimalik. Vill on nii multifunktsionaalne materjal, et sellest on võimalik kududa näiteks aluspesu kui ka kasutada maja soojustamisel. Kas teadsid, et vill ei kortsu? Villakarvad on nagu väikese vedrukesed, mis tagavad sujuva liikumise. Vill on materjalina tugev ja hoiab oma vormi. Sellel on kiht, mis kaitseb su rõivaeset määrdumise eest. Ja villa supervõime on tulekindlus! See lihtsalt ei põle. Oleme üritanud Bruce Willist kätte saada, et pakkuda filmi “Visa hing 6” mõnda meie kampsunit, kuna nendega saab roomata ventilatsioonišahtides, söösta leekidesse, hüpata lennukist alla või joosta läbi põleva hoone – ja pärast kõike seda tunned end ikka värskelt, kuna kampsun ei võta ebameeldivaid lõhnu külge.

Villased kampsunid on tänu mitmekihilisele kiule väga vastupidavad. Seda materjali on mugav kanda kõikjal ja aastaringselt, kuna hoiab naha ümber õhukihti ja tõrjub niiskust. Villaga varustamiseks on meil lammastega oma diil. Nad on lahedad kujud, tulevad pügamissalongi ja inimesed võtavad neil kasukad maha, mille eest saavad süüa ja peavarju. Mõne aja pärast kasvab neile kasukas tagasi ja kõik hakkab otsast peale. Vill on täielikult taaskasutatav. Kui su rõivaese on oma elu ära elanud, siis võid selle põhimõtteliselt aiakomposti panna. See on tõeline ökomaterjal – 100% looduslik, korduvkasutatav ja biolagunev. Looduslikul kiul on lõpmatult palju häid omadusi, meil pole villast pääsu ja seega kasutame seda nii mitmekülgselt kui vähegi võimalik. Looduslikul kiul on lõpmatult palju häid omadusi, meil pole villast pääsu ja seega kasutame seda nii mitmekülgselt kui vähegi võimalik."

Miks meriinovill?

See on tõeline ökomaterjal – 100% looduslik, korduvkasutatav ja biolagunev. Meriino on naha vastas ülimalt pehme, kuid samas tugev ja hoiab vormi, mis teeb sellest väga vastupidava materjali. Sellel on naturaalne kiht, mis kaitseb su rõivaeset määrdumise eest. Meriinovilla võib kanda aastaringselt, see hingab, hoiab naha ümber õhukihti ning tõrjub niiskust.

#beWoolish

Go see what all the Woolish kids are talking about on Instagram

-10%?