-10%?
Tasuta transport ja tagastamine!

Kaede pikk kardigan sinine

63 € Tavahind 125 €
Laos
SKU
Kaede long cardigan arctic blue

Suurused

One Two

Tooteinfo

Kui temperatuurid hakkavad kõikuma, siis soovitame mängu tuua õhukesed meriinovillased kudumid. Kaede kardigan on kerge ja lendlev, kuid mõnusalt soe. Meriinovillane toode on ideaalne kiht särgi ja mantli vahele.

100% pehme meriinovill

Kudumi klass: 12

Toodetud Leedus

Suuruste tabel

SUURUS12
eu suurus34-3840-42
pikkus120120
rindkere96104
varrukas6364

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidess EL riikidesse. Saatmisaeg Eesti siseselt on keskmiselt 1-3 tööpäeva. Täpsemalt Saatmisest ja Tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.

Hooldus

Soovitame tooteid pesta nii harva kui võimalik. Peske käsitsi või masinaga millel on villapesu programm. Peale pesu laotada tasapinnale kuivama. Äsja pestud toodet võib sättida kuivamise ajal korrketsesse vormi.

Woolish - keskonnasõbralik vill

Kogu meie vill pärineb Engraw S.A.-st, mis on selles vallas maailma üks tipptootjaid. Uruguay idüllilises piirkonnas asuv Engraw S.A. on tegutsenud villaäris alates 1951. aastast. Lisaks on nad keskkonnasõbralike meetodite ja taastuvenergia kasutamise osas maailma liidrid (94% nende villaveskites kasutatavast energiast tuleb tuulest), mis teeb nad lausa superlahedaks.

Me oleme kõik sündimisest saati Woolishid.

Me oleme kõik sündimisest saati Woolishid. See ei ole valik. Me armastame ja igatseme inimestena mugavust. Me kõik tahame head välja näha ning tunda end mõnusalt. Me kõik soovime olla enesekindlad, silmapaistvad ja loomulikult lahedad. Me kõik armastame lõbutseda ja tegelda asjadega, mis pakuvad rõõmu. Me oleme kõik looduse ja emakese maaga ühendatud.

#beWoolish

Go see what all the Woolish kids are talking about on Instagram