Tasuta transport alates 100€! Tasuta tagastamine kõigile tellimustele!

Hyrv Tori Mini Kõrvarõngad Kuld

60 €

Need kõrvarõngad sosistavad “disaini elegantsus”. “Väiksed detailid omavad tähtsust” – see ütlus ideaalselt sobib detailide armastajatele. Võite kanda neid vertikaalselt või horisontaalselt.

KOLLEKTSIOONI LUGU

TORI kollektsioon on inspireeritud õnnekurgedest ehk jaapani kurgedest ning sõna “tori” tähendab jaapani keeles lindu. Jaapani, Hiina ja Korea kultuuris usutakse, et linnud-kured sümboliseerum õnne ning aravatakse,et kui voltida paberist kure kuju, siis tema soovid lähevad täide.

TORI kollektsiooni sõrmused, kaelaehted ja kõrvarõngad on haaratud pikade paindlike joontega inspireeritud jaapani kurest, surematuse linnust, kes nagu usutakse toob õnne ja sujuvust elus.

Kurg punase krooniga, või nagu teda nimetatakse – jaapani kurg, on Ida-Aasia kõige suurem kurg ja üks harudasem kurg maailmas. Teda peetakse edu, pika eluea ja truuduse sümboliks. Elemendid, millest koosned tõeline õnn.

TOOTEINFO

Materjal: roosa kullaga kaetud hõbe

Mõõt: ~ 1.5 cm

Laos
SKU
TEG-HYRV

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidess EL riikidesse. Saatmisaeg Eesti siseselt on keskmiselt 1-3 tööpäeva. Täpsemalt Saatmisest ja Tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.

_______________________________________________________________________

PANE TÄHELE:

Kui Sinu tellimus on esitatud, ei saa me muuta suurust, kohaletoimetamise ega e-posti aadressi. Palun kontrollige enne väljaregistreerimist, et need on õiged.

Mõned mudelid on ETTETELLIMISEL ja neid ei saadeta kohe, eeldatav saatmiskuupäev on MÄRGITUD igal tootelehel. Enne tellimuse esitamist saab tarnetähtaja kuupäeva kontrollida tootelehel.

#beWoolish

Go see what all the Woolish kids are talking about on Instagram

-10%?