Tasuta transport alates 100€! Tasuta tagastamine kõigile tellimustele!

Delikaatne pesu kontsentraat

18 €

sul on kunagi tekkinud väikeseid auke või toppe sinu lemmikusse villasesse kampsunisse? Võib-olla oled kahtlustanud, et need on tekkinud koidest? Tõenäoliselt pole see aga nii; palju tõenäolisem on see, et oled kasutanud vale puhastusvahendit!

See mahe pesuvahend on spetsiaalselt valmistatud selliste õrnade materjalide jaoks nagu vill ja siid. Looduslikud koostisosad lanoliin ja siidõli niisutavad kiude mistahes tüüpi looduslikes materjalides pikendades niiviisi rõivaeseme eluiga.

- Metsiku roosi ja muskuse lõhn

- Kogus 750ml

- Spetsiaalselt väljatöötatud tundlike ja eksklusiivsete kangaste jaoks

- Kõrge kontsentraadiga

- Pikendab riiete eluiga

- Ei sisalda pleegitajaid, optilisi valgendajaid, värvaineid, tseoliite, fosfaate ega säilitusaineid

- Toodetud Rootsis kliimaneutraalses tehases

Laos
SKU
STEAM426

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidess EL riikidesse. Saatmisaeg Eesti siseselt on keskmiselt 1-3 tööpäeva. Täpsemalt Saatmisest ja Tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.

_______________________________________________________________________

PANE TÄHELE:

Kui Sinu tellimus on esitatud, ei saa me muuta suurust, kohaletoimetamise ega e-posti aadressi. Palun kontrollige enne väljaregistreerimist, et need on õiged.

Mõned mudelid on ETTETELLIMISEL ja neid ei saadeta kohe, eeldatav saatmiskuupäev on MÄRGITUD igal tootelehel. Enne tellimuse esitamist saab tarnetähtaja kuupäeva kontrollida tootelehel.

#beWoolish

Go see what all the Woolish kids are talking about on Instagram

-10%?