Tasuta transport alates 100€! Tasuta tagastamine kõigile tellimustele!

Delikaatne pesu kontsentraat

18 €

See toode on juba otsas!

sul on kunagi tekkinud väikeseid auke või toppe sinu lemmikusse villasesse kampsunisse? Võib-olla oled kahtlustanud, et need on tekkinud koidest? Tõenäoliselt pole see aga nii; palju tõenäolisem on see, et oled kasutanud vale puhastusvahendit!

See mahe pesuvahend on spetsiaalselt valmistatud selliste õrnade materjalide jaoks nagu vill ja siid. Looduslikud koostisosad lanoliin ja siidõli niisutavad kiude mistahes tüüpi looduslikes materjalides pikendades niiviisi rõivaeseme eluiga.

- Metsiku roosi ja muskuse lõhn

- Kogus 750ml

- Spetsiaalselt väljatöötatud tundlike ja eksklusiivsete kangaste jaoks

- Kõrge kontsentraadiga

- Pikendab riiete eluiga

- Ei sisalda pleegitajaid, optilisi valgendajaid, värvaineid, tseoliite, fosfaate ega säilitusaineid

- Toodetud Rootsis kliimaneutraalses tehases

Laost otsas
SKU
STEAM426

Suuruste tabel

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidess EL riikidesse. Saatmisaeg Eesti siseselt on keskmiselt 1-3 tööpäeva. Täpsemalt Saatmisest ja Tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.

_______________________________________________________________________

PANE TÄHELE:

Kui Sinu tellimus on esitatud, ei saa me muuta suurust, kohaletoimetamise ega e-posti aadressi. Palun kontrollige enne väljaregistreerimist, et need on õiged.

Mõned mudelid on ETTETELLIMISEL ja neid ei saadeta kohe, eeldatav saatmiskuupäev on MÄRGITUD igal tootelehel. Enne tellimuse esitamist saab tarnetähtaja kuupäeva kontrollida tootelehel.

Hooldus

Soovitame tooteid pesta nii harva kui võimalik. Meriinovill suudab ennast ise puhastada niiskes õhus, näiteks riputades toode ööseks rõdule või õue. Peske käsitsi või puhastage keemiliselt. Peale pesu tuleks kampsun laotada tasapinnale kuivama. Äsja pestud toodet võib sättida kuivamise ajal kokreetsesse vormi ning võib kergelt aurutada.

Woolish - keskonnasõbralik vill

Kogu meie vill pärineb Engraw S.A.-st, mis on selles vallas maailma üks tipptootjaid. Uruguay idüllilises piirkonnas asuv Engraw S.A. on tegutsenud villaäris alates 1951. aastast. Lisaks on nad keskkonnasõbralike meetodite ja taastuvenergia kasutamise osas maailma liidrid (94% nende villaveskites kasutatavast energiast tuleb tuulest), mis teeb nad lausa superlahedaks.

Me oleme kõik sündimisest saati Woolishid.

Me oleme kõik sündimisest saati Woolishid. See ei ole valik. Me armastame ja igatseme inimestena mugavust. Me kõik tahame head välja näha ning tunda end mõnusalt. Me kõik soovime olla enesekindlad, silmapaistvad ja loomulikult lahedad. Me kõik armastame lõbutseda ja tegelda asjadega, mis pakuvad rõõmu. Me oleme kõik looduse ja emakese maaga ühendatud.

#beWoolish

Go see what all the Woolish kids are talking about on Instagram

-10%?