Tasuta transport alates 100€! Tasuta tagastamine kõigile tellimustele!

Bold Tuesday My Whole World plakat

18 €

Käsitsi joonistatud maailmakaart väikestele ränduritele.

Kas olete seikluseks valmis? See kaart on mõeldud väikestele avastajatele ja reisijatele. See on üksikasjalik käsitsi joonistatud pilt maailmast, sealhulgas riikide ja ookeanide nimed inglise keeles. Kasutage seda õppimiseks, mängimiseks ja värvimiseks! Tehke kujuteldavaid reise, kavandage tulevasi ekspeditsioone ja unistage kaugematest kohtadest, mida ühel päeval külastate. Teid ootab terve maailm!

Plakati suurus: 70 x 50 cm (28 "x 20")

Jätkusuutlik, kvaliteetne, matt ja katmata happevaba paber

Paberi kaal: 150 gsm (115 naela) kunstipaber

Üksikasjalik ja terav printimiskvaliteet

Saadetakse kingituseks valmis valgest papptorust

Laos
SKU
BOLD348

Suuruste tabel

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidess EL riikidesse. Saatmisaeg Eesti siseselt on keskmiselt 1-3 tööpäeva. Täpsemalt Saatmisest ja Tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.

_______________________________________________________________________

PANE TÄHELE:

Kui Sinu tellimus on esitatud, ei saa me muuta suurust, kohaletoimetamise ega e-posti aadressi. Palun kontrollige enne väljaregistreerimist, et need on õiged.

Mõned mudelid on ETTETELLIMISEL ja neid ei saadeta kohe, eeldatav saatmiskuupäev on MÄRGITUD igal tootelehel. Enne tellimuse esitamist saab tarnetähtaja kuupäeva kontrollida tootelehel.

Hooldus

Soovitame tooteid pesta nii harva kui võimalik. Meriinovill suudab ennast ise puhastada niiskes õhus, näiteks riputades toode ööseks rõdule või õue. Peske käsitsi või puhastage keemiliselt. Peale pesu tuleks kampsun laotada tasapinnale kuivama. Äsja pestud toodet võib sättida kuivamise ajal kokreetsesse vormi ning võib kergelt aurutada.

Woolish - keskonnasõbralik vill

Kogu meie vill pärineb Engraw S.A.-st, mis on selles vallas maailma üks tipptootjaid. Uruguay idüllilises piirkonnas asuv Engraw S.A. on tegutsenud villaäris alates 1951. aastast. Lisaks on nad keskkonnasõbralike meetodite ja taastuvenergia kasutamise osas maailma liidrid (94% nende villaveskites kasutatavast energiast tuleb tuulest), mis teeb nad lausa superlahedaks.

Me oleme kõik sündimisest saati Woolishid.

Me oleme kõik sündimisest saati Woolishid. See ei ole valik. Me armastame ja igatseme inimestena mugavust. Me kõik tahame head välja näha ning tunda end mõnusalt. Me kõik soovime olla enesekindlad, silmapaistvad ja loomulikult lahedad. Me kõik armastame lõbutseda ja tegelda asjadega, mis pakuvad rõõmu. Me oleme kõik looduse ja emakese maaga ühendatud.

#beWoolish

Go see what all the Woolish kids are talking about on Instagram

-10%?