-10%?
Tasuta transport ja tagastamine!

Viljandi 2019

WOOLISHis veerevad vokirattad juba neljandat põlve järjest. Viljandis 1928 a alguse saanud kodutekstiile ja riietust disainiv ning tootev pereettevõte viib jõudsalt edasi vanavanaemade traditsioone. WOOLISH kaubamärgi alt leiab 100% lambavillast valmivad kvaliteetsed kodutekstiilid ning meeste ja naiste riided.

WOOLISHi disainerid ja tootearendajad on pereettevõtte kolmanda ja neljanda põlvkonna esindajad, kes lähtuvad oma loomingus detailidest, originaalsusest ja soovist pakkuda seda õiget WOOLISH-elamust.

Sisustustooted - pleedid, padja- ja voodikatted ning lambivarjud on mõjutatud puhtast skandinaavia stiilist ja värvidest, millele lisavad mitmekülgsust klassikalised palmik, pits ja romb. Mahedatele toonidele annavad särtsu värviküllased geomeetrilised mustrid.

WOOLISH kodutekstiilid pakuvad kordumatut elamust ikka ja jälle, sest lihtsalt nii mõnus on ennast kerida pehme ja sooja pleedi sisse või võtta kaissu kohev lambavillane padi.

Klassikalised kleidid, pontšod, jakid ja kampsunid täidavad oma ülesande praktilise soojendava kehakattena, kuid lisaks on need trendikad ning lahendate detailidega rikastatud. Kõik on puhas ja lihtne - mustrid, materjalid ja tooted ise on kordumatud, kuid põhjamaiselt funktsionaalsed.

WOOLISH pakub kordumatut elamust lihtsatest ja praktilistest, samas nii erilistest asjadest.

Woolish
Anna & Eigo Siimu

#beWoolish

Go see what all the Woolish kids are talking about on Instagram