Tasuta transport alates 100€! Tasuta tagastamine kõigile tellimustele!

Meeldivalt mõnus ja pehme. Võtame minevikust kaasa ainult parima, et luua veelgi parem tulevik.

Osta kohe

Woolishist

Woolishi taust on täpselt nii ehe ja põnev nagu meie luksuslik vill ning rännakud selles äris sama kaunid ja kestvad nagu meie rõivad. Kui tutvute meie keerdkäikudest tulvil looga, siis saate teada, et Woolish ei ole pelgalt nimi, kaubamärk, elufilosoofia või hoiak – see on sõna otseses mõttes vältimatu loodusjõud!

WOOLISH on Eesti kudumibränd

Me oleme kõik sündimisest saati Woolishid. See ei ole valik. Me armastame ja igatseme inimestena mugavust. Me kõik tahame head välja näha ning tunda end mõnusalt. Me kõik soovime olla enesekindlad, silmapaistvad ja loomulikult lahedad. Me kõik armastame lõbutseda ja tegelda asjadega, mis pakuvad rõõmu. Me oleme kõik looduse ja emakese maaga ühendatud. Loe edasi

Loe meie blogi

Kas ma leian kunagi midagi sama ideaalset kui Woolish?! Kuidas nüüd edasi? Selles mõttes, et ma ei saa ju kanda KÕIKI neid villaseid tooteid KOGU AEG, või saan?!

Rahu… Vaata, mida lambad teevad.

Meie blogi
 1. Highlight seeria koos Janega #woolishperson

  Loe edasi
 2. Kiire emadepäeva Q&A koos Annaga

  Kes veel ei teadnud, siis Anna on üks meie brändi peadest, kes disainib, juhib ja organiseerib kõike vajalikku, mis Woolishiga kaasas käib. Emadepäeva hakul on vägagi paslik rääkida sellest, kuidas on pere kõrvalt brändi hallata ja mida näiteks emale kingiks viia. Tegime selle tarbeks kiire intervjuu. Viska pilk peale!

  Loe edasi
 3. Zero waste ehk nullkulu

  Mida tähendab nullkulu Woolishi jaoks ja kuidas me seda tõlgendame?

  Loe edasi
#beWoolish

Go see what all the Woolish kids are talking about on Instagram

-10%?