Ostukorv - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Woolish e-poest ostetud tooteid on võimalik tagastada või vahetada 14 päeva jooksul alates kauba Omniva pakiautomaati, Itella SmartPOST pakiautomaati või Omniva postkontorisse saabumise teate kättesaamisest.

 

Tagastatava või vahetatava kauba saab tuua meie kontorisse Tallinn, Veerenni 24, Baltika kvartal või saata postiga. Postiga tagastades tasub klient tagastamise postikulu. Posti teel vahetades tasub klient meile saatmise postikulu, kliendile saatmise maksame ise kinni! Raha tagastatud toodete eest kanname kliendi pangakontole tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest meieni.

 

1. Täita tuleb tagastamise või ümbervahetamise taotlus, mis tuleb lisada tagastatava või ümbervahetatava toote juurde. Taotluse saab välja printida siit (.pdf faili lugemiseks on vajalik alla laadida vastav tarkvara, näiteks Adobe Reader). Tagastamisest või ümbervahetamisest palun teatage ka e-posti aadressil woolish@woolish.ee.

2. Itella SmartPOSTiga saates märgi toote sihtkohaks Tondi Selver pakiautomaat (Woolish, telefon +372 55654544). Omnivaga tagastamisel saada pakk Tondi Selveri asuvasse Omniva pakiautomaati (Woolish, telefon +372 55654544) 

Kui toode on meieni jõudnud, siis saadame kliendi e-posti aadressile sellekohase kinnituse. Ümbervahetamise korral paneme uue soovitud toote teele kohe, kui oleme ümbervahetamisele kuuluva toote kätte saanud. Uus toode jõuab kliendini mõne päevaga!

 

PEA MEELES!

 

Vahetamisele ega tagastamisele ei kuulu toode,

 

1. mida on kasutatud ebaõigetes kasutamistingimustes,

2. mis on valesti hooldatud, mille tulemusena on kaup mehaaniliselt kahjustunud (põletused, sisselõiked, rebendid, kemikaalidega kahjustumine jne),

3. millel on kulumise märgid.

 

Kõikidel eelpool välja toodud juhtudel tagastatakse kaup saatjale ning raha ei tagastata.

Eelpool olev info vahetamise ja tagastamise kohta kehtib ainult füüsilistele isikutele (eraisik), kes on ostu sooritanud meie e-poest.