Ostukorv - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Eelmine leht

Ajalugu

Ajalugu

WOOLISH on neljandat põlve, Eestis, Viljandis asuv kudumeid disainiv ja tootev ettevõte. Peamisteks tegevusvaldkondadeks on kodutoodete ja riietuse valmistamine. Ajalooliselt juba 1928.a. alguse saanud pereettevõte koondas hiljuti kaubamärgi WOOLISH alla kordumatu seeria kodutekstiile (pleedid, padjakatted, voodikatted, lambivarjud ) ning naiste ja meeste riideid (kleidid, pontšod, jakid, kampsunid).
Kodusisustus on paljuski mõjutatud puhtast Skandinaavia stiilist ja värvidest. Mitmekülgsust pakuvad klassikalised mustrid nagu palmik, pits ja romb. Mahedatele Skandinaavia sisustuses esinevatele toonidele (hall, valge, beež) toovad vaheldust värviküllasemad geomeetriliste mustritega tooted.
Disaineriteks ja tootearendajateks on ettevõtte kolmanda ja neljanda põlvkonna esindajad, kes lähtuvad toodete elluäratamisel pisidetailidest, originaalsusest ja soovist pakkuda midagi, mis paneb ütlema „ See toode on lihtsalt nii WOOLISH! “

Eesmärk – pakkuda kvaliteetseid, 100% lambavillast originaalseid kodusisustus tooteid. Meie toode peab pakkuma, erinevalt levinud kodutekstiilidest, kordumatut elamust iga päev…jälle ja jälle ja jälle……lihtsalt nii mõnusalt WOOLISH on ennast kerida selle pehme, paksu, sooja ja koheva pleedi alla ( kui täna kerisin, siis kerin homme ka J ).
Idee – kõik peab olema puhas ja lihtne – ehk mustrid, materjalid ja toode ise peavad olema kordumatud aga praktilised.
Filosoofia – pakkuda  elamust lihtsatest asjadest, mis on praktilised, kordumatud ning aitavad inimestel ka kõige tavalistematel hetkedel tunda, et neid ümbritsevad erilised asjad, mille väärilised nad on.